Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

«Разом в майбутнє»

25 березня 2018 року остаточний термін подання проектних заявок на обласний конкурс міні – проектів «Разом в майбутнє». Виконавчий комітет Чкаловської селищної ради висловлює подяку всім батьківським радам закладів освіти Чкаловської ОТГ, громадським організаціям: громадська організація «Чкаловська громадська організація «Моя громада», громадська організація «НОВА Енергія», громадська організація «Інститут збалансованого природокористування», які взяли участь в обласному конкурсі міні – проектів, розробили проектні заявки.

         Вісім проектних заявок, які у разі відбору їх конкурсним комітетом будуть реалізовані на території Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади, на загальну суму 2040594,0 грн. Співфінансування з Чкаловського селищного бюджету у разі відбору всіх проектних заявок складе кошти у сумі 918266,75 грн.

         Отже розроблено та подано такі проектні заявки: 1. «З сучасними комп’ютерними технологіями у майбутнє» придбання сучасного комп’ютерного обладнання для Леб’язького НВК. 2. «Майбутній європеєць починається з малого» створення оптимальних умов навчання та культурного розвитку дітей учнів Чкаловського НВК. 3. «Від аматора - до успішного носія іноземної мови» проведення швидкісного доступу до мережі інтернет, придбання обладнання та меблів для мультимедійної лінгафонної лабораторії в Іванівському НВК. 4. «Затишний куточок відпочинку в рідному селі» благоустрій території парку в с. Іванівка. 5. «Спортивна – культурна громада» придбання спортивного обладнання для Чкаловського СБК. 6. «Щаслива  дитина» Облаштування дитячого майданчику для дітей смт Чкаловське. 7. «Підвищення добробуту дошкільного підрозділу Чкаловського НВК за рахунок реконструкції системи гарячого водопостачання» встановлення вакуумних геліоколекторів в дитячому садку смт Чкаловське. 8. «Енергія сонця - добробут громади» придбання та встановлення фотоелектричного комплексу для автономного забезпечення бойлерів гарячого водопостачання в дитячому садку с. Коробочкине.« повернутися до списку новин