Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

На передодні "Дня інвалідів"

На сході громадян в с. Залізничне до голови селищної ради Чкаловської ОТГ Соловйова Віктора Дмитровича звернулася громадянка Пузанова Лідія Яківна, якій  вкрай була необхідна інвалідна коляска. Вона повідомила, що з питанням надання їй інвалідної коляски зверталася до всіх служб району але питання не вирішується.

         04.12.2017 року на передодні Дня інвалідів першим заступником селищного голови Чернявським К.О. та сільським головою Граковської сільської ради Герезом Р.С. була надана для користування нова інвалідна коляска Пузановій Л.Я.

         Нагадаємо, що саме з проблемою інвалідних колясок, ходунків, милиць та спеціалізованих приладів для інвалідів зіткнувся відділ соціального захисту та праці виконавчого комітету  Чкаловської селищної ради після об’єднання. Служби Чугуївського району які опікуються інвалідами забажали повернути спеціалізовані прилади, про що повідомила кожну людину з обмеженими можливостями, яка користувалась  колясками, милицями, ходунками.

         Виконавчим комітетом Чкаловської селищної ради було прийнято рішення про закупівлю спеціалізованих приладів для людей з обмеженими можливостями, на сесії Чкаловської селищної ради депутати підтримали цю пропозицію. Інвентар був закуплений. Новими сучасними колясками, милицями, ходунками були забезпечені всі мешканці Чкаловської ОТГ, які потребували цього інвентарю.

          Також Виконавчий комітет Чкаловської селищної ради повідомляє, що  процес дооб’єднання  Граковської громади до Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади триває. 07.12.2017 року на сесії Харківської обласної ради буде розглядатися питання про внесення змін до перспективного плану формування територій в розрізі по Чугуївському району, де буде передбачено віднесення Граківської громади до Чкаловської ОТГ.« повернутися до списку новин