Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

23.03.2018 року відбулася робоча зустріч з працівниками дошкільного підрозділу Чкаловського НВК

23.03.2018 року відбулася робоча зустріч з працівниками дошкільного підрозділу Чкаловського НВК. На зустрічі були присутні селищний голова Соловйов В.Д., перший заступник селищного голови Чернявський К.О., заступник начальника відділу освіти виконавчого комітету Чкаловської селищної ради Будянський О.М., директор Чкаловського НВК Михайлов В.М., заступник директора Чкаловського НВК Рубан І.М., працівники дитячого садку.

          На сам перед селищному голові була висловлена подяка від працівників підрозділу за здійснений ремонт (заміна вікон в будівлі).  Також було поставлено  ряд важливих питань: підвищення заробітної плати, питання підвищення оплати за їжу в дитячому садку (на теперішній час це 5,0 грн.), питання матеріально – технічного забезпечення дитячого садка.

         Соловйов В.Д. надав працівникам вичерпні відповіді на їх запитання. Та поділився планами з ремонту та переобладнання будівлі дитячого садку на 2018 рік, це: капітальний ремонт фасадів будівлі з застосуванням енергозберігаючих технологій, капітальний ремонт забору, ремонт дитячих майданчиків та павільйончиків, доріжок, облаштування окремого входу на територію дитячого садку, встановлення геліоколекторів для підігріву гарячої води.« повернутися до списку новин