Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

Підписано Меморандум про співробітництво між Українською асоціацією районних та обласних рад та Асоціацією об’єднаних територіальних громад

ссилка на новину

Свої підписи у документі поставили очільники двох всеукраїнських асоціацій – президент УАРОР Сергій Чернов та президент Асоціації ОТГ Олександр Корінний.

Меморандум передбачає об’єднання зусиль Асоціацій для реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, насамперед, щодо формування законодавчого поля, спрямованого на зміцнення самоврядного інституту.

Окремим напрямом співробітництва визначено підготовку високваліфікованих фахівців для місцевого самоврядування.

Йдеться про налагодження діалогу із зацікавленими сторонами в процесі організації навчання кадрів; розробку та впровадження навчально-методичних матеріалів з підготовки стратегій розвитку ОТГ, формування пріоритетів сталого розвитку сільських територій в умовах децентралізації.

Асоціації також обмінюватимуться досвідом із використання проектного підходу у знаходженні інноваційних рішень, плануванні ресурсів та мобілізації до соціально-економічного розвитку.

«За неповних півтора роки Асоціація ОТГ міцно інтегрувалася в алгоритм співпраці із Парламентом та Урядом, із регіональними та міжнародними партнерами. Не обмежуючись вітчизняним досвідом, який вже гідний наслідування і тиражування у кращих практикумах, Асоціація запозичує європейські моделі, що, без сумніву, збагатить і поліпшить організаційні, сервісні та функціональні складові поточної діяльності.

Невпинно працюючи над оновленням управлінської структури, залучаючи до колективного впровадження спільних цілей, Асоціація демонструє також зразки якісного стратегування та перспективного менеджменту», - зазначив Сергій Чернов.

Він також запевнив у всебічній підтримці з боку Української асоціації районних та обласних рад усіх ініціатив Асоціації ОТГ, спрямованих на модернізацію та вдосконалення законодавства, посилення спроможності територіальних громад і забезпечення вітчизняному врядуванню належного місця серед розвинутих демократій світу« повернутися до списку новин