Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

29 Сесія Чкаловської селищної ради

ФОТОЗВІТ

10.04.2018 року відбулося засідання XXIХ сесії VIII скликання Чкаловської селищної ради для розгляду і вирішення актуальних питань громади. На розгляд депутатів було винесено 41 питання.

         На засіданні з 26 обранців були присутні 17 депутатів Чкаловської селищної ради (відсутні на засіданні:  Єзик Н.С., Котелевець В.І., Горлачов С.А., Міненко О.С., Бочаров С.М., Золотарьов М.І., Гончаров С.О., Лаптєв О.В., Білоус В.В.) також на засіданні був присутній голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А., члени та працівники виконавчого комітету Чкаловської селищної ради, мешканці Чкаловської ОТГ.

         Серед питань порядку денного було розглянуте питання про внесення змін до рішення Чкаловської селищної ради від 21 грудня 2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік» (XXIII сесія VIII склання) та додатків до нього.

         Отже за І квартал 2018 року перевиконання доходів загального фонду Чкаловського селищного бюджету склало 155,5 % або 3684,4 тис.грн. Кошти селищного бюджету будуть направлені на:

         - 31,0 тис. грн. на придбання  господарчих товарів для ремонту адміністративної будівлі

- 171,0 тис. грн. на фінансову підтримку  Комунальному підприємству «Центр первинної медико –санітарної допомоги» Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області;

         -  56,0 тис. грн. на придбання меблів офісних (комп’ютерне обладнання, стіл, шафа, тумба, крісло, стілець та інше) для відділення соціальної допомоги;

- 30,0 тис. грн. на придбання спортивної форми та спортивного інвентарю для футбольної команди смт Чкаловське;

-  900,0 тис. грн. на фінансову підтримку кошти надати кошти надати КП «Чкаловське ЖКЕУ -2013»;

- 45,0 тис. грн. на придбання інструментів;

- 259,9 тис. грн. (на придбання контейнерів для сміття, на проектно – кошторисну документацію);

- 15,0 тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки;

- 199,0 тис. грн на придбання твердопаливного котла та  в сумі 142,0 тис. грн. на придбання пілетного пальника;

- 2223,02 тис. грн. на фінансову підтримку  Комунальному підприємству «Центр первинної медико –санітарної допомоги» Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області (проведення ремонтних робіт);

- 150,0 тис. грн. на придбання музичного обладнання.

         Також на сесії були розглянути питання: Про затвердження тарифів на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Прайд-Енерго» для споживачів Чкаловської селищної ради; Про затвердження Програми оздоровлення та літнього відпочинку дітей Чкаловської селищної ради Чугуївського району Харківської області в 2018 році.

         Також розглянуто ряд питань про комунальну власність Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади, питання надання матеріальних допомог та земельні питання.

 « повернутися до списку новин