Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

Управління агропромислового розвитку Чугуївської районної державної адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 285 внесені зміни до Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» ( зміни додаються).

Основною зміною в частині нарахування фізичним особам дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби є виключення умови, за якою повинні бути телята поточного року народження.

При цьому рекомендуємо урахувати детальні роз’яснення, які були надані Департаментом на відповідних семінарах. Також нагадуємо, що дотується лише молодняк великої рогатої худоби, народжений у домогосподарстві. Куплений молодняк дотуванню не підлягає.

Слід звернути увагу також на те, що останнім днем приймання документів від фізичних осіб є 30 квітня 2018 року. Відомість формується станом на 01 травня та подається до 05 травня Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації . Після 05 травня відомості прийматися не будуть.

З 01 травня поточного року розпочинається другий період приймання документів. Останній день приймання – 31 серпня. Відомість формуватиметься станом на 01 вересня та надаватиметься Департаменту до 05 вересня поточного року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 285« повернутися до списку новин