Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Чугуївський район, Харківська область

Про здійснення аналізу впливу регуляторного акта проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Чкаловської селищної об’єдн

ЧКАЛОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХ сесія VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 травня 2018 року

смт Чкаловське

 

 

Про здійснення аналізу впливу регуляторного акта проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік»

 

         Відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Відділу комунальної власності та земельних відносин Виконавчого комітету Чкаловської селищної ради (БОНДАРЕНКО О.В.) підготувати та оприлюднити регуляторний акт проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» на офіційному сайті Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади: http://chkalovskaotg.gov.ua/ та в районній інформаційній газеті «Вісник Чугуївщини».

 

2. Доручити секретарю селищної ради ПЄНКОВУ В.О. приймати пропозиції та зауваження до проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Чкаловської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» протягом 30 днів з дня опублікування повідомлення в засобах масової інформації.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку (ЗОЛОТАРЬОВ О.М.).

 

Селищний голова                                                                         В.Д. СОЛОВЙОВ

РІШЕННЯ, ДОДАТОК 1, ДОДАТОК 2, ДОДАТОК 3, ДОДАТОК 4« повернутися до списку новин