Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Харківська область, Чугуївський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Харкові розпочала роботу п’ята Школа з проектного менеджменту для представників об’єднаних територіальних громад

Дата: 31.05.2017 08:41
Кількість переглядів: 996

Сьогодні у місті Харкові стартувала Школа з проектного менеджменту для представників об'єднаних територіальних громад, яку організувала Асоціація міст України в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування" (ПУЛЬС), що реалізується за фінансування USAID.

У навчанні беруть участь 24 представники об’єднаних територіальних громад з різних областей України. Серед них – перші заступники та заступники голів ОТГ, начальники і головні спеціалісти у сфері житлово-комунального господарства, економічного розвитку, інвестицій, інфраструктури, муніципальних проектів та представники Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Заняття Школи проводять Директор ГО «Волинський ресурсний центр» Василь Кашевський та Ігор Воляник, Менеджер проектів ГО «Волонський ресурсний центр».

«Пошук ресурсів фінансування різноманітних проектів для майбутніх і щойно створених об'єднаних територіальних громад - це найголовніші питання якісного функціонування території. Тема залучення ресурсів не дуже популярна в Україні, але сьогодні коли реформа децентралізації дійшла до кожного населеного пункту, залучення коштів на проекти стане фундаментом розбудови нашої держави. Сьогодення диктує зовсім інші умови розвитку території, тепер люди мають змогу власноручно робити свій дім кращим, але написання грантів для міжнародних донорів справа дуже складна. Наше навчання дасть змогу всім учасникам отримати практичний досвід роботи із написання грантів. Ученики Школи впораються із найскладнішими задачами під час навчання»,- зазначив Василь Кашевський.

Упродовж навчання, яке триватиме з 29 травня по 2 червня, учасники п’ятої Школи з проектного менеджменту дізнаються про правильну підготовку проектів, їх різновиди, джерела фінансування, особливості створення проектів - від ідеї до реалізації, будуть вчитися робити правильну оцінку проектів, а також вивчати особливості роботи з Державним фондом регіонального розвитку та функціонування регіональної комісії з відбору проектів на ДФРР. 

Серед інших тем програми п'ятої Школи з проектного менеджменту - розгляд прикладів проектів місцевого та регіонального розвитку на прикладі України та Польщі, опис проблем і заходів проектів, очікувані результати та моніторинг проекту.

Представники об'єднаних територіальних громад матимуть змогу долучитися до групових дискусій та практичних занять у вигляді ділових ігор.

Крім того, учасники отримають індивідуальні консультації, які допоможуть їм у створенні своїх проектів, адже кінцевою метою навчання є побудова концепції проекту розвитку громад. Таку концепцію має розробити кожен учасник після завершення навчання. 

Пряма ссилка на новину


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь