A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чкаловська селищна об’єднана територіальна громада
Харківська область, Чугуївський район

Про здійснення аналізу регуляторного акту проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відхо

Дата: 26.11.2018 13:00
Кількість переглядів: 980

ЧКАЛОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІХ сесія VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 16 листопада 2018 року

 

смт Чкаловське

 

Про здійснення аналізу регуляторного акту проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот» які надаються КП «Чкаловське ЖКЕУ-2013»

 

Враховуючи лист КП «Чкаловське ЖКЕУ – 2013» від 07.11.2018 р.                    № 389, з метою приведення діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезенню рідких побутових нечистот, збільшення ефективності роботи                     КП «Чкаловське ЖКЕУ–2013», покращення якості надання споживачам комунальних послуг, відповідно до Закону України «Про житлово – комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Доручити секретарю Чкаловської селищної ради ПЄНКОВУ В.О. оприлюднити регуляторний акт проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот» які надаються КП «Чкаловське ЖКЕУ-2013» на офіційному сайті Чкаловської селищної ради: https://chkalovskaotg.gov.ua/ та у інформаційній газеті «ВІСНИК ЧУГУЇВЩИНИ».

 

2. Доручити КП «Чкаловське ЖКЕУ - 2013» приймати пропозиції та зауваження до проекту рішення Чкаловської селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот» які надаються КП «Чкаловське ЖКЕУ-2013» протягом 30 днів з дня опублікування повідомлення в засобах масової інформації.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування (СПЕСИВЦЕВ Ю.І.)

 

 

 

 

Селищний голова                                                                  В.Д. СОЛОВЙОВ

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

проекту рішення Чкаловської селищної ради

 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот» які надаються КП «Чкаловське ЖКЕУ-2013» споживачам: смт Чкаловське, с-ще Дослідне, с. Гаврилівка, с. Миколаївка, с. Нова Гнилиця, с. Коробочкине, с. Іванівка, с. Михайлівка, с. Степове,

с. Лебяже, с. Базаліївка, с. Юрченкове, с. Гракове

 

  1. Опис проблеми

КП «Чкаловське ЖКЕУ-2013» здійснює послуги: з централізованого  водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот по групам споживачів.

Необхідність затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги: централізоване водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот, які забезпечать досягнення компромісу між виробником і споживачем послуг, є надто актуальним для комунальної сфери.

 

  1. Визначення цілей регулювання:
  • збільшення .ефективності роботи підприємства;
  • покращення якості надання споживачам комунальних послуг;
  • сприяння розвитку комунального підприємства.
  •  
  1. Опис механізмів і заходів для розв’язування проблеми

Основним механізмом розв’язування проблеми щодо якісного надання комунальних послуг є впровадження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот.

 

4.       Опис альтернативних вирішень проблем

Погодження тарифу на послуги: з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот необхідно проводити, але альтернативою регулювання є проведення на підприємстві аналізу ефективної роботи, в тому числі фінансовий аналіз або аудит менеджменту.

 

5.       Розрахунок витрат і можливої вигоди від впровадження даного рішення

Сфери впливу

Види впливу

Інтереси громадян (жителів громади)

Покращення якості комунальних послуг з одночасним збільшенням витрат  населення  на  ці послуги

Інтереси комунального підприємства – надавача послуг

Покращення фінансового стану  підприємства

Інтереси держави – (селищної влади)

Підвищення ефективності використання комунального майна

 

6.      Характеристика впливу на громаду смт Чкаловське,                       с-ще Дослідне, с. Гаврилівка, с. Миколаївка, с. Нова Гнилиця,                               с. Коробочкине, с. Іванівка, с. Михайлівка, с. Степове, с. Леб´яже,                          с. Базаліївка, с. Юрченкове, с. Гракове

Введення запропонованого тарифу є доцільним і своєчасним регуляторним актом. Метою цього регулювання є покращення якості послуг: з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот.

 

7. Характеристика впливу на корупцію

Встановлення нового тарифу на послуг: з централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезення побутових нечистот мають антикорупційний характер.

 

8. Цільові групи, на які впливатиме регуляторний акт

1. Населення.

2. Бюджетні організації.

3. Інші споживачі.

4. Комунальне підприємство.

 

9. Термін дії рішення

Даний проект нормативно - правового акта є загальнообов’язковим до застосування та може бути використаним протягом необмеженого терміну.

 

10. Термін повторного дослідження через рік після введення в дію НПА.

 

 

 

 

Секретар селищної ради                                                                  В.О. ПЄНКОВ

ПРОЕКТ

ЧКАЛОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ сесія VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ___________ 2018 року смт Чкаловське

                                                     

 

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезенню рідких побутових нечистот

 

         Враховуючи лист КП «Чкаловське ЖКЕУ – 2013» від 07.11.2018 р.                   № 389, з метою приведення діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення, управління багатоквартирним будинком, вивезення та розміщення побутових відходів, вивезенню рідких побутових нечистот, збільшення ефективності роботи КП «Чкаловське ЖКЕУ–2013», покращення якості надання споживачам комунальних послуг, відповідно                   до Закону України «Про житлово – комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу               до формування тарифів на житлово – комунальні послуги», керуючись                       ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надає КП «Чкаловське ЖКЕУ–2013» за 1м³ з ПДВ по категоріям споживачів:     

 

Категорія споживачів

с. Коробочкине

(вул. Молодіжна, Миру, Шевченко, пр. Кошового)

смт Чкаловське

с-ще Дослідне

с. Гаврилівка

с. Нова Гнилиця

с. Миколаївка

с. Іванівка

с. Михайлівка

с. Степове

населення

10,75

17,50

12,35

12,35

12,35

12,35

19,20

20,64

21,10

бюджетні установи

 

19,24

13,53

 

13,53

 

21,00

 

 

інші підприємства

 

25,10

17,64

17,64

17,64

17,64

27,45

 

 

2. Затвердити тарифи на послуги з централізованого водовідведення, які надає КП «Чкаловське ЖКЕУ – 2013» за 1 м³ з ПДВ по категоріям споживачів:

 

Категорія споживачів

смт Чкаловське, с-ще Дослідне

населення

7,70

бюджетні установи

8,33

інші підприємства

10,53

 

3. Затвердити тарифи на послуги з управління багатоквартирним будинком              по житловому фонду за 1м² з ПДВ:

- базовий тариф:

вул. Свободи №№ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Інженерна №№ 1, 3, 3а, Вишнева № 2а, Гагаріна №№ 14 а, 16 а, 18 а, 20, 21, 21 а, 23, Миру №№ 19, 21, 21а, 23, Першотравнева № 9, Чкалова №№ 23, 27, 32, 34 - 2,10 грн.;

- вул. Вишнева № 2, Гагаріна №№ 14, 16, 18                                 - 1,85 грн.,

- вул. Свободи № 13,  Чкалова № 36 (кім. 1 а-4 а)                        -  1,50 грн.,

- вул. Чкалова № 29 (кім. 1-31)                                                        – 3,50 грн.,

- вул. Чкалова № 29 (кім. 1а-9а), Чкалова № 36 (кім. 1-17)          – 4,50 грн.,

- затвердити тариф послуги управління багатоквартирний будинок                 вул. Чкалова № 29 (гуртожиток) за одне місце/доба з ПДВ - 100,00 грн.

 

4. Затвердити тарифи на послуги з вивезення та розміщення побутових відходів по категоріям споживачів за 1 м3 з ПДВ:

 

Категорія споживачів

смт Чкаловське

с-ще Дослідне

с. Гаврилівка

с. Нова Гнилиця

с. Іванівка

с. Михайлівка

с. Миколаївка

с. Степове

с. Коробочкине

с. Лебяже

с. Базаліївка

с. Гракове

с. Юрченкове

населення

138,90

138,00

142,85

148,00

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь