Чкаловська селищна територіальна громада
Харківська область, Чугуївський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОЄКТ рішення Про бюджет Чкаловської селищної ради на 2020 рік

Дата: 19.11.2019 13:02
Кількість переглядів: 1614

1. ДОДАТКИ 1-7         2. Пояснювальна записка

ПРОЄКТ

Фото без опису

ЧКАЛОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______ сесія VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ___ грудня 2019 року

 

смт Чкаловське

 

Про селищний бюджет на 2020 рік

 

(_20503000000_)

(код бюджету)

 

Керуючись статтею 77 Бюджетного кодексу України, статтями 26, 61, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування», Чкаловська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Визначити на 2020 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 94 119 200 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 93 149 200 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 970 000 гривень,  згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 94 119 200 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 92 954 200 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 1 165 000 гривень;

профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 195 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 195 000  гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 80 000 гривень, що становить 0,086 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 55 000 гривень, що становить 0,059 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого   бюджету   на   2020   рік   у   розрізі   відповідальних   виконавців  за

бюджетними програмами згідно з додаткам 3 до цього рішення.

 

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4              до цього рішення.

Надати право селищному голові укладати договори про міжбюджетні трансферти між обласним та іншими бюджетами.

Надати право Виконавчому комітету Чкаловської селищної ради проводити розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів із державного бюджету у період між сесіями Чкаловської селищної ради, за умови погодження з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку, з наступним внесенням змін до рішення про селищний бюджет.

 

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 6 795 203 гривень згідно з додатком 6  до цього рішення.

 

6. Установити, що джерелами формування загального фонду селищного бюджету на 2020 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.

 

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2020 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71 Бюджетного кодексу України із врахуванням особливостей, визначених пунктом 17 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України.

 

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2020  рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71  Бюджетного кодексу України.

 

9. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

10. Розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань згідно з додатком № 7 до цього рішення.

Розпорядникам коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах установлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

 

11. Дозволити Виконавчому комітету Чкаловської селищної ради здійснювати в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, за умови погодження з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

 

12. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищному голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

13. Відповідно до виконання норм Бюджетного кодексу України головним розпорядникам коштів місцевого бюджету необхідно:

1) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

2) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до бюджетного законодавства;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження Виконавчим комітетом Чкаловської селищної ради;

3) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

14. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

15. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію                          з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку      (Олександр Золотарьова).

 

 

 

 

Селищний голова                                                                  Віктор СОЛОВЙОВ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь