УВАГА! КАРАНТИН!
УВАГА!
КАРАНТИН!
У зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19 на території Харківської області запроваджено режим НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ!
1. Виконавчий комітет Чкаловської селищної ради просить дотримуватися карантинного режиму – по можливості не покидати домівок, уникати відвідування публічних місць, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися дистанції при спілкуванні – 2 метри.
2. Нагадуємо про ЗАБОРОНУ:
- скупчення громадян більше 10 осіб;
- роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів.
3. Доступ до адміністративних будівель обмежений, з проблемних питань життєдіяльності населених пунктів Чкаловської ОТГ можна звертатися за телефонами: Виконавчий комітет Чкаловської селищної ради: 057-46-5-12-19