Харківщину відвідали делегації Посольств Канади та Швеції

Дата: 25.03.2024 14:45
Кількість переглядів: 116

Фото без опису

Зустріч відбулася за участі начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, його заступника Євгена Іванова та харківського міського голови Ігоря Терехова.

Під час зустрічі з Надзвичайними та Поважними Послами країн, що надають фінансування Фонду «Партнерство задля стійкості України» підіймали питання відновлення Харківщини, особливо на деокупованих територіях.

«Посилення обороноздатності регіону та відновлення постраждалих і деокупованих територій – наразі наші пріоритетні завдання. Кожна атака ворога на нашу область створює нові виклики. Утім, спільними зусиллями ми усуваємо наслідки ударів», - зазначив Олег Синєгубов.

✍️Детальніше – за посиланням: https://rda.org.ua/rda/chuguiv/news/1711349865/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь