ГРАКОВЕ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ
Особисті прийоми громадян продовжуються по населених пунктах краю. Сьогодні начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко побував у с. Гракове.
Участь у заході взяла діловод старостинського округу Людмила Рачинська.
Спілкуючись з людьми, Сергій Іванович цікавився перебігом життя найбільш зруйнованого населеного пункту нашої громади. Зокрема, Алла Карпова згадувала, як на її подвір’ї під час окупації рашисти розмістили важку вогнеметну систему «Солнцепек», і як країлося серце через те, що з її огороду обстрілюють рідну землю. Також відвідувачка дякувала очільнику громади за роботу з відбудови, зокрема за зрозумілий та відпрацьований алгоритм дій у Програмі єВідновлення.
- З свого боку, дякую Вам за увагу та терпіння. Адже як би ми швидко не працювали – хочеться зробити ще більше, - сказав Сергій Котенко. – Щоправда з єВідновлення наша громада краща в районі і області.
Впродовж прийому Тетяна Галкіна зверталася з проханням прискорити роботу з встановлення вікон. Жінка розповіла, що після звільнення села вони самотужки вставили вікна, але через розмінування частину знову пошкодили.
- Цим займаються благодійники від GEMу, вони визначають черговість. Але хочу запевнити, що якщо взялися, то вікна замінять. Треба ще трішки почекати, - пояснив очільник громади. – Зрозуміло, що поцікавлюсь особисто, але впевнений, що все буде гаразд.
Жителька села Інна Наумова зверталася до владника з питанням щодо модульного будиночка, бо залишилася без даху над головою. Як вона пояснила, благодійники пообіцяли, але вона просить дозволу встановити його не за місцем прописки. Адже її подвір’я заміноване та й знаходиться на окраїні, що також не дуже зручно, бо це ж не довоєнний час, коли Гракове було густонаселеним селом.
- Гадаю, що враховуючи все вищезазначене не буде великим порушенням, якщо встановите там, де буде найкраще для життя, - сказав Сергій Іванович.
Ще одну проблему порушила Людмила Рехтіна, на подвір’ї якої знаходиться снаряд, що встряв на велику глибину в землю. За висновками ДСНС – він не є загрозою, але наразі немає можливості його звідти витягти.
- Напевно, що для вилучення болванки потрібна спецтехніка. Наразі ж бійці ДСНС виконують інші завдання, - зазначив очільник громади. - Тому слід чекати, гадаю, що як тільки з’явиться можливість, вони все зроблять.
Також на прийомі звучали й інші питання життєдіяльності села та округу.